Untitled-1 (2)

O mnie

 
 

O mnie

Nazywam się Artur Kowalewski. Swoją karierę z fotografią zacząłem stosunkowo póżno. Początkowo po zakupieniu swojej pierwszej lustrzanki były to zdjęcia głównie rodzinne jak i własnego syna, póżniej jako fotograf uliczny, aż po fotografie krajobrazową, portretową i ślubną. Moje doświadczenie i wiedza którą zdobyłem, oparta jest głównie na książkach, kursach video oraz setkach godzin spędzonych z aparatem w ręku. W swoich fotografiach zawsze staram się szukać ciekawych pomysłów i staram się aby moje prace zostały wykonane starannie jak tylko mogę.

Co fotografuję?

Fotografuję praktycznie wszystko a moja oferta jest bardzo szeroka od sesji narzeczeńskich, po plenerowe sesje ślubne, reportaże, fotografia produktowa dla klientów indywidualnych jak i dla firm, fotografia krajobrazowa, jak i fotografia architektury. Zajmuję się też profesjonalnym retuszem zdjęć jak i naprawianiem starych zniszczonych fotografii.

Współpraca

Jeśli masz ciekawy pomysł na sesje zdjęciową, chciałbyś lub chciałabyś poprawić własne portfolio i poszukujesz fotografa, który pomógłby ją zrealizować napisz do mnie. Nie ma dla mnie tematów fotograficznych nie do wykonania, im trudniej, tym ciekawiej.

 
 
Z wyrazami szacunku
Artur Kowalewski

error: Kopiowanie zawartości strony jest zabronione!